5 найкрасивіших місць Львова для фотосесій

Фотогенічні місця, де виходять найкращі фото

Уже багато років Львів очолює список найбільш старовинних і незвичайних, витончених і чарівних українських міст. Багато цінують його архітектуру і стиль, незвичайні споруди. При цьому туристи не тільки відвідують цікаві місця, але також фотографуються. Щоб робити вдалі фото у Львові, потрібно знати, де такі цікаві місця знаходяться.

Міська РатушаРатуша во Львове

Це не тільки будівля, де засідає Міська рада Львова, але також і популярна точка фотозйомки для туристів. Найбільш цікаві знімки виходять у тих, хто піднімається нагору споруди. Звідти видно майже все місто, можна робити фотографії на тлі панорами Львова. Але для цього потрібно пройти кілька сотень сходинок. Для тих, кому такий підйом здається складним, можна пошукати альтернативні місця для фотозйомки.
Ратуша знаходиться посеред площі Ринок, від вокзалу до неї можна дістатися трамваєм. Щоб знайти двері, яка приведе на дах будівлі, шукайте знаки і підказки.

Итальянский дворец ЛьвовІталійський дворик

Над ним дійсно працювали професійні майстри з Італії, причому будівництво проходило близько 500 років тому. Цей дворик являє собою комплекс з декількох поверхів, колон і статуй в італійському стилів. Ввійти можна через основний вхід до Історичного музею, за адресою Площа Ринок, 6. Відчуйте атмосферу середньовічної Італії, оцініть якість роботи майстрів, подивіться на багатовікову архітектуру.
Крім усього іншого, італійський дворик часто використовується для фотосесій. Хоча йому вже багато років, він відмінно зберігся і майже щодня приймає туристів.

Палац ПотоцькихДворец Потоцких во Львове

Популярне місце, де можна не тільки сфотографуватися, але також відвідати різні цікаві міські події. Побудований в XIX столітті французом. Стиль будівлі відповідає модній французькій архітектурі того часу. На території знаходиться багато скульптур і статуй. Також будівлю можна обійти зі зворотного боку, щоб зробити ще більше цікавих фото.
Палац Потоцьких перебуває недалеко від пам’ятника Адаму Міцкевичу, на вулиці Коперника, 15. Усередині розташована галерея живопису.

Дом ученых во ЛьвовеБудинок вчених

Будівля була побудована більше 100 років тому як казино, а тільки потім отримала свою сучасну назву і призначення. Над будинком працювали віденські архітектори, які вже звели кілька будинків в своєму рідному місті. Відчуйте атмосферу європейських балів і світських вечорів, оцініть витончені конструкції з дерева, килими і вітражі. Будинок вчених знаходиться на вулиці Листопадового Чину, 6.

 

Високий замокВисокий замок во Львове

Найвища точка міста. Щоб дістатися до верхівки, потрібно пройти по довгому серпантину. Але коли ви вийдете на оглядовий майданчик, то побачите все місто і його околиці. Звідти можна спостерігати за Львовом і робити багато цікавих знімків. Щоб дістатися до Високого Замку, краще прийти до Порохової вежі на вулиці Підвальній, 4, а потім скористатися картою або порадами перехожих.

Всі ці туристичні об’єкти знаходяться в центральній частині міста, доступ до них або недорогий, або зовсім безкоштовний. Поселившись в центрі Львова, ви можете легко відвідувати всі популярні місця, робити цікаві знімки і просто відпочивати. Орендована квартира дає Вам більш зручні умови для пересування по місту, відпочинку і сну.
Тут описані лише деякі об’єкти міста, які часто відвідують туристи. Не забувайте, що ви можете знайти десятки, а то і сотні інших цікавих місць.

1 коментар

  • Тарас Posted серпень 7, 2016 10:35

    Обязательные для посещения !!! Для туристов и не только.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Написать в Вайбер