Правила бронювання квартир на Lviv4U

Як забронювати квартиру на сайті www.lviv4u.com.ua?

Спосіб 1

  1. З списку квартир обираєте квартиру, яка Вам найбільше сподобалась;
  2.  За одним з наших телефонів, зв’язуєтесь з оператором і уточнюєте наявність вільних місць і вартість;
  3. Після узгодження всіх деталей з оператором, на вказані реквізити перераховуєте завдаток за квартиру в розмірі узгодженої з оператором. Після проведення операції обов’язково повідомляєте нам в телефонному режимі про здійснену операцію для підтвердження бронювання.
 Спосіб 2
  • Просто зателефонуйте оператору чи напишіть в онлайн чат, вкажіть необхідні Вам дати та критерії бронювання, і професійний персонал, радо підбере найкращий варіант для вас.
Якщо Ви бажаєте забронювати нашу квартиру, необхідно скинути завдаток на картку Приват банку.

Після оплати ОБОВ’ЯЗКОВО повідомити нам про здійснену операцію і отримати підтвердження про бронювання. Просимо зауважити,  що завдаток не повертається!

Ціни в святкові та вихідні дні можуть змінюватись і обговорюються додатково!

Наші гарантії та відгуки

“…Які гарантії того, що я скину Вам завдаток, і Ви через тиждень пропадете з моїми грішми?…” – Дуже актуальне питання на сьогоднішній день! Давайте розбиратись разом…

Як можна переконатися, що ми справді ведемо діяльність по здачі квартир подобово у Львові?

  1. Ми працюємо офіційно, як ФОП тому можемо видати звітні документи, що Ви проживали у нас на квартирі;
  2. Підприємницьку діяльність ведемо з 2009 року, що легко можна перевірити в базі приватних підприємців на сайті міністерства юстицій  тут
  3. Зверніть увагу на те що сайт www.lviv4u.com.ua існує вже з 2015 року, шахраї, як правило, працюють 1-2 тиждні;
  4. Також Ви можете перевірити нашу репутацію на інших авторитетних інтернет-ресурсах де рекламуються наші квартири, щоб пересвідчитись, скільки часу ми рекламуємось, і чи були на нас скарги чи погані відгуки;
  5. Наявність як позитивних так і негативних відгуків про lviv4u і їх дата на незалежних рекламних сайтах, також свідчать про довге і чесне ведення підприємницької діяльності;
Сукупність цих факторів, доводить, що сервіс lviv4u СПРАВДІ здає квартири у Львові подобово і Ви можете бути спокійними бронюючи квартиру через наш сайт.
________________________________________________________________________________________________________________________
Просимо ознайомитись з основними правилами, і якщо Ви забронювали у нас квартиру, Ви автоматично погоджуєтесь з їх дотриманням.
1. Ціни на сайті вказані як мінімальна сума за якою здається квартира, у вихідні дні ціна є вищою і обговорюється додатково у телефонному режимі, у святкові дні ціни також є вищими.
2. При поселенні Вам потрібно пред”явити документ який посвідчує особу і заповнити документ на проживання.
3. Завдаток є гарантією Вашого бронювання! Завдаток не повертається і не переноситься на інші дати.
4. Поселення після 14:00, виселення до 11:00, так рахується доба, не залежно від години поселення.
5. Ранній заїзд і пізній виїзд є додатковою послугою, надається в залежності від наявності та оплачується додатково.
6. Розрахунок здійснюється готівкою при поселенні в повному розмірі, за мінусом завдатку який був оплачений при бронюванні.
7. При достроковому виселенні з квартири, оплачена сума не повертається та не переноситься на інші дати.
8. В квартирі заборонено розміщення більшої кількості осіб ніж заявлено у бронюванні, може стягуватись штраф за умови порушення цієї умови.
9. В квартирі заборонені організація масових святкувань та гучних вечірок. може бути накладений штраф та дострокове виселення без повернення коштів.
10. У квартирах люкс класу може стягуватись депозит у розмірі 2000 грн, він повертається при виселенні після огляду квартири нашим представником.
11. Заборонено куріння в квартирі. При порушенні даної вимоги стягується штраф в розмірі 1000 грн. при повторному порушенні маємо право виселити з квартири та накласти штраф повторно.
12. Можливі перебої з подачею  водопостачанням та електроенергії, це являється необхідною мірою комунальних служб міста,  і ми за це відповідальності не несемо.
13. Якщо ви забронювали квартиру та не внесли передоплату, та ми не можемо до вас додзвонитись, ваше бронювання можемо скасувати без погодження.
14. Якщо ви здійснили бронювання на сайті он-лайн бронювання, тоді пріоритетними є правила саме того сайту на якому здійснювалось бронювання, і вони можуть мати розбіжності з правилами на нашому сайті.
 15. Якщо квартира облаштована кондиціонером, може стягуватись додаткова плата за користування ним.
________________________________________________________________________________________
 
Адміністрація залишає за собою право брати страхову сумму при поселенні від 1000-2000 грн.  Оплата здійснюється готівкою. Повертається страхова сумма під час виїзду, після перевірки стану квартири, також готівкою.

Наша відповідальність перед Вами.
1. Ми надаємо для проживання умебльовані квартири, оснащені побутовою технікою, у всіх квартирах є безкоштовний  wi-fi, цілодобово гаряча вода та опалення (в опалювальний сезон), кухня і мінімальний комплект посуду, та санвузол (туалет, умивальник, душ або ванна).
2. При неможливості розмістити гостя на заброньовану квартиру, ми гарантуємо розміщення в іншій рівноцінній або вищій класом квартирі, в центральній частині міста за тією ж ціною. Якщо жоден альтернативний варіант Вас не влаштує, завдаток повертається у 100% розмірі.
3. Якщо при поселенні виявлено недоліки, Ви маєте право вимагати їх усунення, ми зобов”язуємось усунути недоліки в максимально короткий термін.
Увага!
МИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ЯКЩО ВИ ЗАБРОНЮВАЛИ КВАРТИРУ З ІНШИХ НОМЕРІВ ОКРІМ ЦИХ:

+380673737911(Viber, Whats app)
+380673735789
+380505002525 (Viber, Whats app)
+380679011555 (Viber, Whats app)

skype: Lviv4u
Ми приймаємо оплату виключно на карту ПРИВАТ банку.

Будьте обачні, якщо ви бронюєте одну з НАШИХ квартир, через інших осіб.
ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ШАХРАЇВ!

Бажаємо успішного бронювання та чекаємо на Вас! Гарного перебування у Львові, пишіть ваші відгуки про www.lviv4u.com.ua!

Написать в Вайбер