Оренда

вул. Беринди, 3

Property ID: inherit

Двокімнатна квартира розташована на 2-му поверсі у австрійському будинку у самому центрі львова. У ній можуть комфортно проживати четверо гостей.
Поряд розташовані визначні місця, які створюють дух старого міста: архітектурні пам’ятки, собори, музеї, монументи. Безліч кав’ярень та ресторанв, магазинів, ринків та кінотеатрів.
Є місце для парковки авто та платна автостоянка.
В квартирі є усе необхідне для затишного проживання:
– Телевізор;
– Холодильник;
– Вмонтована кухня
– Постійна подача гарячої та холодної води;
– Автономне опалення
Рушники, постіль, засоби гігієни та посуд входять у сервіс-послугу.
Діє гнучка система знижок. Ціни у святкові дні та вихідні обговорюються додатково.

Ціна у вихідні і святкові дні відрізняється від базової ціни. Для більш точної інформації про ціну і наявність вільних дат доступних для бронювання, просимо  Вас скористатись контактними телефонами для звязку з нами і ми надамо Вам більш точну інформацію , або скористатись онлайн бронюванням. Для цього потрібно клікнути на голубу кнопку біля логотипу сайту з  написом “онлайн бронювання”. Після чого Ви  будете перенаправлені на розділ онлайн бронювання. Де потрібно внести Ваші дати заїзду і виїзду та кількість гостей. Система запропонує Вам доступні для бронювання апартаменти з актуальними цінами на вибрані вами дати. Потім ви можете забронювати вибрані апартаменти онлайн, або скористатись для бронювання контактними телефонами для звязку з нами і в телефонному режимі ми зафіксуємо Ваше бронювання.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Написать в Вайбер