вул. Раппопорта, 7а-1

Property ID: inherit

Бажаєте провести приємно час у історичному будинку? Водночас Ви бажаєте, щоб у апартаментах був сучасний дизайн? Ми маємо що вам запропонувати – однокімнатна квартира-студія євростандарту, на високому 1-му поверсі, для двох осіб. Її переваги, окрім розташування у центрі Львова, це комфорт всередині:
– ліжко з ортопедичним матрацом;
– плазмовий телефізор;
– холодильник на кухні;
– душ;
– електрочайник, фен;
– бездротовий інтернет
Постільна білизна, рушники, тапочки, засоби гігієни, Wi-Fi – безкоштовно!
Вийшовши з будинку, ви можете за кілька хвилин дістатись самісінького центру, де проведете час посеред визначних місць, пам’ятників, фонтанів, кафе, ресторанів, соборів. У нас діє гнучка система знижок!

Ціна у вихідні і святкові дні відрізняється від базової ціни. Для більш точної інформації про ціну і наявність вільних дат доступних для бронювання, просимо  Вас скористатись контактними телефонами для звязку з нами і ми надамо Вам більш точну інформацію , або скористатись онлайн бронюванням. Для цього потрібно клікнути на голубу кнопку біля логотипу сайту з  написом “онлайн бронювання”. Після чого Ви  будете перенаправлені на розділ онлайн бронювання. Де потрібно внести Ваші дати заїзду і виїзду та кількість гостей. Система запропонує Вам доступні для бронювання апартаменти з актуальними цінами на вибрані вами дати. Потім ви можете забронювати вибрані апартаменти онлайн, або скористатись для бронювання контактними телефонами для звязку з нами і в телефонному режимі ми зафіксуємо Ваше бронювання.

Написать в Вайбер