Оренда

пр.Шевченка 36

Property ID: inherit


Однокімнатні апартаменти розташовані на 2-му поверсі, в австрійському будинку в центрі Львова. Житло пристосоване для 2 осіб. Оригінальний дизайн і місце розташування зроблять Ваш відпочинок незабутнім. У помешканні є:
– уся необхідна побутова техніка (холодильник, телевізор);
– ліжко з ортопедичним матрацом;
– душова кабіна;
– вмонтована кухня з посудом;
– інтернет;
– постіль, рушники, засоби гігієни;
– шафа для одягу
Вийшовши з апартаментів Ви потрапите у саме серце міста. Вас оточуватимуть історичні будівлі – пам’ятки архітектури, собори, стародавні монументи. Ввечері проспект наповнюється ароматами кави з кафе, запахами смачних страв з різноманітних ресторанів, чутно музику з клубів та музик, що грають просто неба. Довкола є багато спеціалізованих магазинів, галерей, музеїв. Неподалік зупинки громадського транспорту та стоянки таксі.

Ціна у вихідні і святкові дні відрізняється від базової ціни. Для більш точної інформації про ціну і наявність вільних дат доступних для бронювання, просимо Вас скористатись контактними телефонами для звязку з нами і ми надамо Вам більш точну інформацію , або скористатись онлайн бронюванням. Для цього потрібно клікнути на голубу кнопку біля логотипу сайту з написом “онлайн бронювання”. Після чого Ви будете перенаправлені на розділ онлайн бронювання. Де потрібно внести Ваші дати заїзду і виїзду та кількість гостей. Система запропонує Вам доступні для бронювання апартаменти з актуальними цінами на вибрані вами дати. Потім ви можете забронювати вибрані апартаменти онлайн, або скористатись для бронювання контактними телефонами для звязку з нами і в телефонному режимі ми зафіксуємо Ваше бронювання.

Написать в Вайбер