Оренда

пл. Старий Ринок, 1

Property ID: inherit

Однокімнатна квартира, на 1 поверсі, на площі з назвою, яка говорить сама за себе. Це одна з найдавніших площ міста. Квартира-студія зі сучасним дизайном може прийняти трьох гостей. Для них є усе необхідне:
– ліжко з ортопедичним матрасом;
– розкладне крісло;
– вмонтована кухня з посудом;
– холодильник;
– душова кабіна;
– гаряча та холодна вода;
– телевізор;
– праска, фен
У сервіс-послугу безкоштовно включені засоби гігієни, кухонне начиння, рушники, постіль, інтернет.
Поблизу із помешканням розташований парк з цілющим джерелом, безліч магазинів, закладів харчування, ринки. Визначні пам’ятки теж усі як на долоні. Враження від комфортного проживання Ви не забудете.
Телефонуйте, ми дамо відповіді на усі запитання, що Вас цікавлять.

Ціна у вихідні і святкові дні відрізняється від базової ціни. Для більш точної інформації про ціну і наявність вільних дат доступних для бронювання, просимо  Вас скористатись контактними телефонами для звязку з нами і ми надамо Вам більш точну інформацію , або скористатись онлайн бронюванням. Для цього потрібно клікнути на голубу кнопку біля логотипу сайту з  написом “онлайн бронювання”. Після чого Ви  будете перенаправлені на розділ онлайн бронювання. Де потрібно внести Ваші дати заїзду і виїзду та кількість гостей. Система запропонує Вам доступні для бронювання апартаменти з актуальними цінами на вибрані вами дати. Потім ви можете забронювати вибрані апартаменти онлайн, або скористатись для бронювання контактними телефонами для звязку з нами і в телефонному режимі ми зафіксуємо Ваше бронювання.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Написать в Вайбер