Аренда

ул. Раппопорта, 7б

Property ID: inherit

Затишна однокімнатна квартира-студія, на високому 1-му поверсі. Нещодавно там зробили ремонт із сучасним дизайном. Один з кращих варіантів для проведення часу двом людям. У помешканні є все необхідне для комфорту:
— кухня з посудом;
— ліжко з ортопедичним матрасом;
— душова кабіна;
— гаряча та холодна вода;
— плазмовий телевізор;
— бездротовий інтернет;
— праска, фен;
— холодильник;
— електрочайник
Місце розташування – одне з найзручніших. До центру міста, визначних пам’яток культури, релігії, архітектури – рукою подати. Усе настільки близько, що піша прогулянка створить вам незабутній відпочинок у Львові.

Ціна у вихідні і святкові дні відрізняється від базової ціни. Для більш точної інформації про ціну і наявність вільних дат доступних для бронювання, просимо  Вас скористатись контактними телефонами для звязку з нами і ми надамо Вам більш точну інформацію , або скористатись онлайн бронюванням. Для цього потрібно клікнути на голубу кнопку біля логотипу сайту з  написом «онлайн бронювання». Після чого Ви  будете перенаправлені на розділ онлайн бронювання. Де потрібно внести Ваші дати заїзду і виїзду та кількість гостей. Система запропонує Вам доступні для бронювання апартаменти з актуальними цінами на вибрані вами дати. Потім ви можете забронювати вибрані апартаменти онлайн, або скористатись для бронювання контактними телефонами для звязку з нами і в телефонному режимі ми зафіксуємо Ваше бронювання.

Уютная однокомнатная квартира-студия, на высоком 1-м этаже. Недавно там сделали ремонт с современным дизайном. Один из лучших вариантов для проведения времени двум людям. В доме есть все необходимое для комфорта:
— Кухня с посудой;
— Кровать с ортопедическим матрасом;
— Душевая кабина;
— Горячая и холодная вода;
— Плазменный телевизор;
— Беспроводной интернет;
— Утюг, фен;
— Холодильник;
— электрочайник
Место расположения — один из самых удобных. До центра города, достопримечательностей культуры, религии, архитектуры — рукой подать. Все настолько близко, что пешая прогулка создаст вам незабываемый отдых во Львове.

Цена в выходные и праздничные дни отличается от базовой цены.  Для более точной информации о цене и наличии свободных дат доступных для бронирования, просим Вас воспользоваться контактными телефонами для связи с нами и мы предоставим Вам более точную информацию, или воспользоваться онлайн бронированием.  Для этого нужно кликнуть на голубую кнопку возле логотипа сайта с надписью «онлайн бронирования».  После чего Вы будете перенаправлены на раздел онлайн бронирования.  Где нужно внести Ваши даты заезда и выезда и количество гостей.  Система предложит Вам доступные для бронирования апартаменты с актуальными ценами на выбранные вами даты.  Затем вы можете забронировать выбранные апартаменты онлайн, или воспользоваться для бронирования контактными телефонами для связи с нами и в телефонном режиме мы зафиксируем Ваше бронирование.

3 Comments

  • Даня Posted Сентябрь 27, 2016 4:37

    В этой квартире останавливался на трое суток, когда по работе оказался во Львове с командировкой. Квартира полностью соответствует представленным фото и ничего на сайте не преукрашено — все как есть. Цена не завышена, своих денег это стоит. Повезло, что будучи почти в центре незнакомого города нашел этот сайт фирмы с телефона. Заказал обратный звонок и в течение десяти минут вопрос был решен.

  • Ольга Posted Апрель 4, 2017 10:36

    Були нещодавно у Львові, зупинились на цій квартирі, всі фото відповідають дійсності, обслуговування на найвищому рівні. Навіть допомогли сумку донести)) (було дуже приємно)! Обов’язково завітаємо ще!

  • Дмитро Posted Декабрь 18, 2020 4:27

    Відпочивали з дівчиною в грудні 2020, залишились дуже задоволені, квартира тепла, чиста, свіжа постіль, приємно знаходитись. По ціні сама цікава пропозиція, яка була на той час у Львові, і ми навіть не очікували що буде так комфортно. Заселення і виселення все дуже чітко, адміністратор на телефонні дуже уважна та вічлива. Дякуємо за гарний відпочинок

Добавить комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Написать в Вайбер