Як не потрапити на шахраїв при оренді квартир подобово

До яких хитрощів вдаються шахраї

посуточная аренда мошенникиДовірливі туристи, замовляючи подобове житло у Львові через інтернет, легко можуть стати жертвами шахраїв. Але якщо підготуватися, тоді буде значно простіше відрізнити аферистів від чесних компаній і замовити комфортне житло на вигідних умовах.
Зараз шахраї практикують багато прийомів, маніпулюючи цінами, нечесними описами, розміщуючи недостовірні оголошення. Жертвам доводиться переплачувати або отримувати зовсім не ті квартири, які вони замовляли.

Занижені ціни

Як і у всіх інших сферах послуг, ціна повинна відповідати якості. Є певний ціновий рівень для подобового житла у Львові. Тарифи повинні враховувати якість ремонту, наявність зручностей, віддаленість від центру міста та інші умови. Також квартири дорожчають у вихідні та у свята. Якщо ж ріелтори пропонують занадто дешеве житло, при цьому немає явних причин для такої дешевизни, слід насторожитися. Цілком можливо, що це шахраї, які намагаються привернути увагу туристів. Особливо аферисти активні перед святами, коли більшість ріелторів значно збільшують ціни. Всі туристи бажають заощадити, але іноді економія обертається додатковими витратами.

Підозріла інформація про квартиру

аферисти подобовоЗамовляючи квартири, туристи бажають дізнатися якомога більше інформації, умови проживання, наявність зручностей. Чесні ріелтори дійсно викладають всі ці дані, розміщують фотографії всіх кімнат, розповідають клієнтам, як доїхати до житла, які його переваги, які там умови. Шахраї зазвичай розміщують стандартні описи, скопійовані з інших оголошень, без деталей. Якщо з’явилися сумніви, краще зателефонувати і розпитати авторів оголошення, дізнатися деталі. Аферисти зазвичай плутаються, не знають точних деталей або дають занадто загальну інформацію.

Зникаючі оголошення

Шахраї часто створюють короткочасні оголошення, щоб взяти передоплату і зникнути. Відстежити такі оголошення нескладно. Слід довіряти тим сайтам, які вказують день і час публікації. Тоді нескладно буде знайти оголошення, додані вчора або всього декількома днями раніше. При цьому шахраї дають якнайменше інформації, тільки імена та номери телефонів. Для перевірки номера можна пошукати його за допомогою Google або Яндекс, хоча це не підходить для разових номерів. Чесні ріелтори розміщують оголошення на багатьох ресурсах, підтримують їх багато місяців або років, вказують якомога більше контактних даних для зв’язку з клієнтами з різних міст.

Без посередників

оренда шахраїДеякі клієнти вважають, що краще брати житло від господарів. Іноді це дійсно економно, але шукачам такої економії часто доводиться мати справу з шахраями. Перевірені компанії приділяють більше уваги якості житла, його чистоті, краще працюють з клієнтами, заробляють репутацію на багато років. Також вони пропонують набагато більше гарантій для приїжджих туристів і допомогу у всіх питаннях.

 

Без передоплати

Є досить різні думки з приводу того, як краще знімати житло подобово – без передоплати або з передоплатою. Здавалося б, краще брати без передоплати, оскільки тоді менше ризик потрапити на шахраїв, але це не завжди так. Бронювання без передоплати позбавлене гарантії для клієнтів. Але платити вперед бажано лише тим орендодавцям, які вже зарекомендували себе на ринку житла як чесні і перевірені.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Написать в Вайбер