Топ-5 найцікавіших подій серпня 2016 у Львові

Всім відомо, що місто Львів радує не тільки своєю історією і архітектурою, але також сучасними концертами, ярмарками і урочистостями. Цікаві і веселі заходи проводяться майже щодня, не тільки по вихідним. Якщо шукаєте способи, як провести серпень у Львові, тут ви знайдете деякі варіанти.

Чемпіонат України, Карпати – Шахтар 12 серпня

Чемпіонат України: Карпати - Шахтар

Чемпіонат України: Карпати – Шахтар

Якщо ви вболіваєте за Шахтар або за місцевий клуб, або ж просто є шанувальником футболу і футбольної атмосфери, приїжджайте на Арену Львів і спостерігайте за матчем. Цей відомий стадіон проводить багато цікавих матчів і концертів, ви також можете стати частиною історії, відвідавши даний матч. Після гри можна відпочити, відвідавши міські клуби і ресторани, а потім переночувати, якщо орендуєте комфортну квартиру.

Кавуновий фестиваль – 27-28 серпня

Кавуновий фестиваль

Кавуновий фестиваль у Львові

Серпень відомий як місяць стиглих динь і кавунів. Саме тоді всі біжать їх купувати, радісно наминаючи солодкі плоди, поки на вулиці літо. У Львові можна не тільки купити кавуни, але також відвідати присвячений їм фестиваль. На тих, хто відвідає парк імені Богдана Хмельницького 27 і 28 серпня, чекають покази від майстрів кулінарної справи, розваги та конкурси, заходи для дітей і дорослих.

Фестиваль пива – 20-21 серпня

Фестиваль пива 300 Фест

Фестиваль пива 300 Фест у Львові

Цей напій до душі різним народам, раді йому і українці. Але у Львові туристам пропонують не лише випити свіжого пива, але також відвідати цілий захід на цю тему. Відвідувачам пропонують покуштувати різноманітні сорти пива від різних виробників, щоб не тільки відпочити, а й знайти для себе несподівані смаки і їх поєднання. Також на заході туристів розважатимуть різні групи, такі як Дзідзьо, Брати Гадюкіни, ТНМК і Бумбокс. Це тільки список хедлайнерів, а програма містить ще багато яскравих виконавців. Для відвідувачів також пропонують різні конкурси і тематичні ігри. Щоб стати учасником заходу, потрібно всього лише знайти парк імені Богдана Хмельницького.

Фестиваль фольклору Етновир – 24-28 серпня

Фестиваль фольклору Етновир

Фестиваль фольклору Етновир у Львові

Це захід, на якому збираються культури різних народів. Свої пісні і танці покажуть не тільки представники України, але також гості з Сербії, Туреччини, Італії, Румунії та Польщі. Також на цій події можна буде смачно і оригінально поїсти, бо жителі різних країн презентуватимуть свої національні страви. На заході буде також цікаво тим, хто стежить за модою, адже на показі Етнофешн зберуться відомі дизайнери. Все це буде проходити прямо посеред міста, на площі Ринок та площі Музейній. Тому тим, хто оселився в центральній частині міста, не треба буде далеко йти або їхати.

День Незалежності – 21-28 серпня

День Незалежності 2016 у Львові

День Незалежності 2016

Всі події, присвячені цьому святу, тривають близько тижня, а іноді й довше. Для жителів і туристів представлені десятки різних заходів, які будуть цікаві дітям і дорослим. Ось лише деякі з подій:

  • Фестиваль Параджанова, показ фільмів культового українського режисера
  • Спортивні події та покази фільмів, парк Горіховий Гай
  • Концерти початківців музикантів, ігри та вікторини для молодого покоління
  • Театральний фестиваль, парк Культури
  • Зоряна естафета по місту

Час і місце різних подій можуть відрізнятися. Щоб вчасно відвідати цікаві заходи, дізнавайтеся детальну інформацію заздалегідь.
Зверніть увагу на те, що тут зібрано лише кілька прикладів подій. На вулицях і площах міста проходить набагато більше концертів, перформансів, вуличних вистав, конкурсів і демонстрацій.
Щоб побачити багато архітектурних споруд, відвідати незвичайні львівські ресторани, а також стати учасником розважальних подій, краще оселитися хоча б на кілька днів на території історичного центру Львова. Тоді туристам зручно зберігати свої особисті речі, відпочивати і ночувати, відвідувати навіть найпізніші події. Також є зручне транспортне сполучення з міським залізничним вокзалом.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Написать в Вайбер